NIEZALEŻNA POLSKA TV

31 stycznia 2022
   Nasz kamrat Wojciech Olszański został w poniedziałek wieczorem 31 stycznia zatrzymany przez kryminalnych z KWP i KM z miasta nad Brdą. Jest przewożony do Bydgoszczy - Wyżyny na komisariat policji
09 grudnia 2021
   Nie ulega wątpliwości, że to miejsce jest szczególne dla Polaków i to od setek lat. Wyjątkowe znaczenie tego miejsca wzrosło po słynnej obronie przed Szwedami w roku 1655 i po
14 listopada 2021
   Oj popuściły zwieracze po kaliskim marszu poprawnie politycznym. Bełkot, jaki się wylał po zdarzeniu pokazuje, jak bardzo polskość dokucza, co niektórym politykom i samorządowcom oraz różnej maści stowarzyszeniom i... kościelnej
30 września 2021
   Po spotkaniu w Siemianowicach media głównego ścieku, w tym internetowe oszalały do reszty. Za nic mają niezależnych lekarzy, adwokatów, posłów, przedstawicieli samorządów i ludzi mających odmienne zdanie od bełkotu systemu.
09 grudnia 2021

Jasna Góra duchową stolicą Polski.


   Nie ulega wątpliwości, że to miejsce jest szczególne dla Polaków i to od setek lat. Wyjątkowe znaczenie tego miejsca wzrosło po słynnej obronie przed Szwedami w roku 1655 i po ślubach króla Jana Kazimierza (1656). Jasna Góra była natchnieniem dla poetów, artystów, którzy opowiadali o niej w swoich dziełach upowszechniając ten fakt w świadomości Polaków. Pisali o niej najwięksi: Wespazjan Kochowski, Juliusz Słowacki, Zygmunt Krasiński, Cyprian Kamil Norwid, Adam Mickiewicz, Stanisław Wyspiański, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Jan Lechoń, Kazimiera Iłłakowiczówna, Roman Brandstaetter, Henryk Sienkiewicz.

Dziś, kiedy Polska stoi w wielkim niebezpieczeństwie, my synowie i córki polskiej ziemi spotkamy się w Częstochowie 12 grudnia, aby poczuć jak bije tu serce narodu z jego historyczną przeszłością, tą tragiczną jak i najjaśniejszą. Bez względu jak nas w tym przedsięwzięciu przedstawią lewackie media postąpimy jak każe nam nasza polska tradycja i kultura. Nie tylko się kamracimy, ale tu, na Jasnej Górze potwierdzimy wsparci duchową motywacją, że musimy przeciwstawić opór wrogom narodu, którzy czynią zakusy na naszą Ojczyznę. Jak mocne są jej macki mogliśmy się przekonać w chwili, jakie restrykcje dotknęły naszych kamratów, którzy po wydarzeniach w Kaliszu na wskutek wrogich nacisków zostali aresztowani.


Nie pozwolimy na to, aby manifestacje patriotyczne i krzewienie patriotyzmu było nam odbierane w myśl bełkotu nowomowy o rzekomej mowie nienawiści, bo konia z rzędem temu, kto potrafi takową definicję wyłożyć. Smutne jest to, iż ten lewacki bełkot na dobre zadomowił się w strukturach tzw. wymiaru sprawiedliwości jak i instytucjach administracji publicznej oraz we władzach kościelnych. Dlatego też tu na Jasnej Górze zawierzymy nasz patriotyzm Bogu, otwierając swe serca i dusze przed Matką Boską Częstochowską Królową Polski! 
Bo skoro prezydent RP bez ogródek przyznaje, iż nasz kraj to Polin a w każdym w nas jest domieszka żydowskiej krwi, to miejmy nadzieję, iż zgodnie z przysłowiem „Kogo pan Bóg chce zgubić, temu najpierw rozum odbiera” doczekamy niepodległej Wielkiej Polski! Tak nam dopomóż Bóg.

Chwała Wielkiej Polsce!
"Wernyhora"

ZOBACZ GALERIĘ Z JASNEJ GÓRY

 

Komentarze

Copyright ©  NIEZALEŻNA POLSKA TV -  NPTV.pl.  All right reserved.